Наша політика відшкодування та повернення діє 14 днів. Якщо з моменту покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати повне повернення коштів або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також має бути в оригінальній упаковці.

Деякі види товарів звільнено від повернення. Товари, що швидко псуються, такі як продукти харчування, квіти, газети або журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо до повернення товари санітарного призначення, небезпечні матеріали, легкозаймисті рідини або гази.

Додаткові незворотні товари:

Подарункові карти
Деякі товари для здоров’я та особистої гігієни
Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Будь ласка, не надсилайте покупку назад виробнику.

Існують певні ситуації, коли надається лише часткове відшкодування:

Товари з очевидними слідами використання, які були відкриті або розпаковані.
Будь-який товар не у своєму первісному стані, пошкоджений чи відсутній через причини, не пов’язані з нашою помилкою.
Будь-який товар, повернутий більш ніж за 14 днів після доставки.

Повернення
Як тільки ваше повернення буде отримано та перевірено, ми відправимо вам електронний лист, щоб повідомити вас про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення відшкодування.

Якщо ви схвалені, ваше повернення буде оброблено, і кредит буде автоматично застосований до вашої кредитної картки або вихідного способу оплати протягом певної кількості днів.

Прострочені або відсутні повернення
Якщо ви ще не отримали відшкодування, спершу перевірте свій банківський рахунок ще раз.

Потім зв’яжіться з компанією, що випустила вашу кредитну картку, може пройти деякий час, перш ніж ваше повернення буде офіційно відправлено.
Далі зверніться до свого банку. Часто перед відправкою відшкодування потрібно деякий час на обробку.

Якщо ви зробили все це, але досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами на адресу електронної пошти, вказаній на сторінці Контакти.

Продаж предметів
Поверненню підлягають лише товари за звичайною ціною. Товари зі знижкою не підлягають поверненню.

Обміни
Ми замінюємо товари лише у тому випадку, якщо вони несправні чи пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той же товар, надішліть нам електронний лист на адресу електронної пошти та надішліть свій товар на фізичну адресу, вказану на сторінці Контакти.

Подарунки
Якщо товар був позначений як подарунок при покупці та доставці безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму повернення. Після отримання поверненого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо товар не був позначений як подарунок при покупці, або дарувальник відправив замовлення собі, щоб передати вам пізніше, ми відправимо відшкодування дарувальнику, і він дізнається про ваше повернення.

Доставка повертається
Щоб повернути свій продукт, ви повинні доставити свій товар на фізичну адресу, вказану на сторінці Контакти.

Ви нестимете відповідальність за оплату ваших власних витрат по доставці для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде віднято від вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений товар був доставлений до вас, може змінюватись.

Потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами з питань, пов’язаних із відшкодуванням та поверненням за адресою електронної пошти, вказаною на сторінці Контакти.